poasbayi.com.tr POP3 hesaplarının Outlook Express’e Kurulumu:

 

Outlook Express’te araçlar (tools) – hesaplar (accounts) bölümüne girildikten sonra karşimiza gelen yeni pencerede ekle (add) – posta (mail) seçimi yapılır. Bu bölümlerden sonra e-posta kurulum aşamalarına geçilir. Sırasi ile aşamalar:

*Görünen ad (display name): Ad-Soyad veya Firma adi yazabilirsiniz.

*E-Posta adresi (e-mail adress): e-posta adresi yazilir.

*Gelen ve Giden Posta Sunucu adresleri (incoming mail server  – outgoing mail server)  için mail.poasbayi.com.tr yazabilirsiniz.

*Hesap Adı (account name) bölümüne e-posta adresinin tamamı yazılıp şifre (password) bölümüne size verilen e-posta şifresi girilir.

*Son pencerede ise son (finish) tıklanarak e-posta kurulum aşamaları tamamlanır.

*Karsımıza gelen pencerede mail.poasbayi.com.tr üzerine bir kere tıklanıp secim yapıldıktan sonra özellikler (properties) seçimi yapılır.

*Açilan yeni pencerede seçili e-postanin özellikleri görülür. Bu pencerede sunucular (servers) bölümünde sunucum kimlik doğrulamasi gerektiriyor (my server requires authentication) kutucuğu işaretlenmelidir. Daha sonra gelişmiş (advanced) bölümünde gelen posta (incoming mail) giden posta (outgoing mail) bölümlerinde gerekli bilgilerin doğruluğu kontrol edilir ve işlem sonlandırılır.

 

Aşağıda sırası ile örnek  kurulum arayüzlerini görebilirisiniz:

 

Resim 1 : Outlook Express’te araçlar (tools) – hesaplar (accounts) bölümüne girilir.

 

 

Resim 2 : ekle (add) – posta (mail) seçimi yapılır.

 

 

E-postalarınıza web üzerinden erişim için : http://webmail.poasbayi.com.tr

 

İlk Sayfa - Ana Sayfa - Sonraki Sayfa

 

Bayi Destek Hattı: 0212 326 93 27